Кримінальна драма - Метелик

Кримінальна драма - Метелик

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

 Це реальна історія про волю до життя. Анрі Шарьєра всі називають Метелик, через примітне татуювання в нього на грудях. У житті чоловік займається тим, що відкриває сейфи. Ніщо не згущує хмари над його долею, у нього є кохана дівчина, гроші, щастя. Але Анрі несправедливо звинуватили в убивстві, засудили на довічне ув'язнення. Після кількох невдалих спроб утекти, його перевели на острів Диявола – каторга у Французькій Гвіані, із якої ніхто та ніколи не втікав, адже навколо, скільки бачить око, океан. Якщо Метелик ще хоч колись хоче відчути смак свободи, йому доведеться пройти чимало випробувань, ризикуючи своїм життям.

Фільм заснований на автобіографічному романі самого Анрі Шарьєра, який вже було екранізовано в 1973 році.

Режисером проекту став Міхаель Ноер, який раніше працював над картиною "Ув'язнений R" (2009).

Головну роль у стрічці виконав Чарлі Ханнем. Актор відомий за фільмами "Хулігани" (2005), "Тихоокеанський рубіж" (2013), "Меч короля Артура" (2017) і за серіалом "Сини анархії".

Також у проекті зіграли: Рамі Малек ("Короткий термін 12" (2013), "Need for speed: Жага швидкості" (2014), серіал "Містер Робот"), Ів Х'юсон ("Де би ти не був" (2011), серіал "Лікарня Нікербокер"), Роланд Мюллер ("Другий шанс" (2014), "Моя земля" (2015)).

Прем'єра картини відбулася 7 вересня 2017 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, Канада.

Кінокритики сайту http://www.metacritic.com поставили стрічці оцінку 46/100, а на https://www.rottentomatoes.com є 70% позитивних відгуків (7/10).


Рейтинг:6.91

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення