Місто Z: Хранителі - вистава-кіно від Нового Театру

Місто Z: Хранителі - вистава-кіно від Нового Театру

Вистава «Місто Z: Хранителі» в Online розпочнеться 20 травня 2020 р, 12:00, Online.

Сюжет: У пошуках кращого життя одні їдуть з України на Захід, а інші закочують рукави і вступають в період напруженої праці і громадянського самопожертви. Чи є шанс змінити життя в Україні на краще і що для цього треба зробити? Як зупинити війну і як змусити владу служити народу? Це ті питання, відповідь на які ми хочемо знайти за допомогою нашої вистави.

Наш герой Іван повертається з війни на Донбасі після поранення, спустошеним і озлобленим. На своєму шляху він зустрічає незвичайних людей - Хранителів, які допомагають йому заново знайти сенс життя і своє призначення.

«Місто Z: Хранителі» - авторський, ексклюзивний проект Нового Театру. Це музично і візуально насичений уявлення не залишить байдужим нікого.

Автор п'єси: Владислав Лебедєв
Режисер-постановник: Світлана Лебедєва
Відео інсталяція, редактор, монтаж: Олександр Соловйов
Художник: Наталя Ступакова
Відеозйомка: Владислав Лебедєв, Володимир Павелко, Олександр Рудик, Євген Кий.
У головних ролях: Олександр Мосійченко, Владислав Лебедєв, Дмитро Московцев, Анна Соловйова, Олександр Рудик, Олексій Блінов, Євген Славинський, Діана Фролова.
Тривалість: 2 години 30 хв
Використані пісні Арсена Мірзояна


Як дивитись:
► Після оформлення покупки квитка Ви отримуєте на e-mail лист з посиланням на сторінку трансляції, а також логіном і паролем доступу, а також інструкціями по перегляду.
Одне посилання - один перегляд.
Перегляд трансляції можливий на Smart TV, комп'ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні, тобто на будь-якому пристрої, який технічно придатне для перегляду відео в інтернеті.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення