Міжнародний турнір з фрі-файту "Битва за честь"

Міжнародний турнір з фрі-файту "Битва за честь"

Всі анонси від: Концерт-хол «Подоляни»

17 червня, у Тернополі відбудеться міжнародний турнір з фрі-файту «Битва за честь».
Цьогоріч подія розширює свою географію. У турнірі, який відбудеться у концерт-холі ТРЦ «Подоляни», візьмуть участь вісім бійців з Польщі. 

Файт-кард турніру складатиметься з 12 поєдинків, у восьми з яких зійдуться бійці з України по Польщі. Тернопіль на битві представлять: Ігор Слюсарчук, Юрій Босий, Ігор Кохно, Тарас Титаренко та Микола Гринчук.

«Як тренер, ніколи не ставлю оцінки та сподівань перед боєм - розповів новообраний Голова Федерації фрі-файту та змішаних єдиноборств України та тренер тернопільського клубу «Характерник» Валерій Чоботар. - Пріоритетом для мене є якісна підготовка хлопців, а результати покаже сам турнір. Зараз головне зосередитися на тренуваннях. Я зацікавлений в тому, щоб всі сторони показали достойний рівень в бою. Турнір складатиметься з 8 поєдинків між бійцями України та Польщі та чотирьох рейтингових. »

«Підготовка до турніру повним ходом, - розповів вихованець тернопільського клубу «Характерник» Микола Гринчук. - Тренуюся два рази на день в залі нашого «Характерника». А у дружніх клубах займаюся боксом та боротьбою, таким чином підбираючи стратегію під супротивника. Окрім того заняття кроссфітом. Загалом 12 тренувань на тиждень. З наступного тижня збавлятиму навантаження, аби м'язи відпочили перед боєм. »

Нагадаємо, що Микола входить до четвірки кращих фрі-файтерів світу.

"Я позитивно налаштований та готовий до перемоги! Когось побити" - з усмішкою додав Микола Гринчук.

Джерело: http://ternopoliany.te.ua/sport/20573-do-ukraino-polskoi-bytvy-za-chest-ternopilski-chempiony-z-fri-faitu-hotuiutsia-trenuiuchys-po-12-raziv-na-tyzhden​

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення