Монотеатр МІФ. «Дон Кіхот»

Заслужений артист України, засновник і актор монотетару «МІФ» Михайло Фіца представить свою нову моновиставу «Дон Кіхот», створену за однойменною п’єсою Михайла Булгакова, що у свою чергу була написана за мотивами роману Мігеля Сервантеса. Михайло переклав текст п’єси українською мовою, а постановку здійснив Петро Миронов.

У «Дон Кіхоті» закладені біблійні істини: не чини зло, роби добро, захищай ображених, люби безкорисливо всім серцем і душею. А якщо правиш, то прав чесно. Коли ж не можеш правити, то йди з цієї посади і займайся своєю справою.

Взявши до постановки п’єсу Михайла Булгакова, її довелося скоротити, багато чого додати до неї з роману Сервантеса. У цьому Михайлу допомагала його дружина Лада. В перспективі він хотів би звернутися і до творчості самого Булгакова. Можливо це буде «Майстер і Маргарита».

Головне у будь-якій родині, будь-якій країні — це любов одне до одного. Сьогодні багато озлоблених людей і це страшно. Михайло Фіца вважає, що Бог повинен бути насамперед у душі і серці людини. Саме про це буде йти мова у виставі. Дон Кіхот наче дитина, дехто вважає його несповна розуму. Але саме він справжня людина, яка хоче змінити світ на краще.

Режисер вистави — Петро Миронов. Це вже далеко не перший їх спільний проєкт. Костюми придумував Михайло сам, виходячи з того, що театр це умовність. Звичайно, можна було додати бороду чи вуса. Але він грає не Дон Кіхота, а людину, яка могла ним бути, грає певну тему.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення