Morphine Suffering у Козі

Morphine Suffering у Козі

Всі анонси від: Коза Бар

Одна з найочікуваніших подій цієї весни, концерт гуртц Morphine Suffering!! Вони повертаються з неймовірним шоу 12 березня у арт-барі Коза. Початок о 19.00.

Цей концерт стане фінальною крапкою в рамках всеукраїнського прощального туру MS. 

Вже понад 10 років гурт Morphine Suffering демонструє високу якість виконання, звучання, свiтла та шоу. Море драйву, незабутні емоції, позитив та шалена енергетика -  ось візитна картка гурту. 

Колектив є постійними гостями найгучнiших фестивалів України, таких як Atlas Weekend, Захід Фест, Файне Місто, Бандерштат, Тарас Бульба, Республіка та багато інших. За час свого існування Морфіни видали 7 синглів, 2 повноформатні альбоми та 2 EP, а також створили десятки відеокліпів та відіграли понад 200 концертів. MSfamily нараховує десятки тисяч прихильників в Україні та за її межами. 

Як зазначають фани гурту, котрий став легендою серед українських поціновувачів драйвової музики, творчість та виступи Morphine Suffering заряджають і надихають на досягнення нових висот та розширення особистих горизонтів, адже лейтмотив творчості гурту - «Краще жити, а не бути». 

MS приготували справжнє свято з феєричною програмою, конкурсами, сюрпризами та подарунками.

Вартість квитків від 200 грн.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення