Набір на акселераційну програму для соціальних стартапів

Набір на акселераційну програму для соціальних стартапів

2 квітня в Тернополі відбудуться Демо-Дні в рамках набору на акселераційну програму для соціальних стартапів. Якщо у вас є прототип власного соціального бізнесу, ви переймаєтеся певною соціальною проблемою і хочете її вирішити, прагнете отримати цінні знання та наростити базу корисних контактів - тоді це чудовий шанс перетворити наміри в дію.

Як все відбуватиметься:

Навчання триватиме 3 місяці (з травня по липень) і включатиме 5 навчальних модулів, по завершенню яких учасники працюватимуть з менторами над вдосконаленням своїх проектів.

Усі модулі відбуватимуться в Києві. Після проходження навчання учасники отримають індивідуальних менторів, які допоможуть їм вдосконалити соціальні стартапи та наблизити їх до запуску. Найбільш життєздатні стартапи отримають грант на розвиток свого бізнесу.

Для кого акселератор?

На навчання запрошують активну молодь, представників громадських організацій, діючих соціальних підприємців та усіх, хто мріє запустити власну справу, щоб вирішувати проблеми бідності та безробіття молоді в Україні.

Якщо у вас є прототип власного соціального бізнесу, ви переймаєтеся певною соціальною проблемою і хочете її вирішити, прагнете отримати цінні знання та наростити базу корисних контактів - тоді це чудовий шанс перетворити наміри в дію.

Які умови участі?

1) Мати робочий прототип соціального підприємства.

2) Обрати найближче до вас місто та взяти участь у Демо-днях. Участь у Демо-днях є обов'язковою умовою для відбору на акселератор.  

Деталі та реєстрація за посиланням  - http://social-academy.tilda.ws/se-dd

Міста і дати:

Тернопіль - 2 квітня

Київ - 23 квітня.

3) Бути готовим продовжити навчання на акселераторі та мати змогу відвідувати навчальні модулі у Києві протягом трьох місяців.

4) Заповнити анкету до 26 березня 2019 включно.

5) Отримати повідомлення від організаторів програми. Заявки на участь розглядатиме конкурсна комісія. Поза конкурсом проходять учасники пре-акселератора.

Що отримають учасники?

  • динамічна 3,5-місячна програма;

  • P2P менторство для кожної з команд від ключових експертів у галузі (20+ менторів);.

  • постійний моніторинг результатів росту компанії під час програми та після її завершення;

  • багато самостійної роботи “в полях” з клієнтами та користувачами ваших продуктів;

  • доступ до спільноти однодумців та кращих українських та міжнародних бізнес-експертів.

  • можливість поборотися за грант на розвиток власного стартапу та взяти участь у молодіжних міжнародних обмінах.

  • підготовка та фінальна презентація прототипу і напрацювань команд перед потенційними інвесторами на Demoday.

Вартість участі:

Упродовж навчальної програми учасники будуть забезпечені напоями, снеками і легкими обідами. Повноцінне харчування, а також компенсація витрат на проїзд і проживання не передбачені. Команда проекту працює над залученням додаткових ресурсів, однак будьте готові до самостійної оплати зазначених вище статей.

Програма реалізується в рамках проекту “Act4Impact”  за фінансової підтримки Erasmus +.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення