Невидимий Батальйон у Тернополі

Невидимий Батальйон у Тернополі

"Невидимий Батальйон" їде в Тернопіль разом з "Фестивалем Вакансій для Ветеранів АТО" у "Місто професій". Захід відбудеться у суботу, 30 червня, о 12:00 в парку Шевченка.

Метою проведення даної події є допомога захисникам в тилу. Допомогти соціалізуватися, зібрати небайдужих та влаштувати зустрічі з роботодавцями, які в подальшому можуть змінити долі. Важливо, що фестиваль відбудеться разом з грандіозним святом для діточок - "Місто Професій". Тож організатори чекають на ветеранів з родинами та побратимами.

О 17:00 відбудеться безкоштовний показ фільму "Невидимий Батальйон" у кінотеатрі "Палац кіно".

Марія Берлінська, продюсерка фільму, розповідає про мету проекту: «По-перше, задокументувати історію, що відбувається прямо зараз, показати, як воюють жінки. По-друге, зруйнувати цю стіну для жінок. Тут не може бути ні статі, ні кольору очей, тільки освіта, тільки професіоналізм. І кіно – дуже хороший інструмент, що дозволяє доступно пояснити ці речі суспільству. І нарешті третя мета для мене дуже важлива. Ми програємо інформаційну війну у світі. Через це кіно ми хочемо показати, що у нас не громадянський конфлікт, а російська окупація, вже четвертий рік. У нашому фільмі світ буде бачити, що гинуть і калічаться наші жінки, що вони воюють і перемагають російську армію. І нам не потрібна глибока стурбованість, нам потрібна реальна підтримка.»

На фестивалі фільм представить Оксана Іванців, виконавча продюсерка фільму «Невидимий батальйон».

Вхід вільний. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення