Онлайн Маркетинг Інтенсив 2.0

Онлайн Маркетинг Інтенсив 2.0

ОНЛАЙН МАРКЕТИНГ ІНТЕНСИВ - це 10 насичених контентом занять по 2 години. Кількість місць ОБМЕЖЕНА - всього 10 учасників! Попередня реєстрація ОБОВ'ЯЗКОВА: https://goo.gl/forms/eZEqccCsS8uxNFqo1 Навчання міститиме наступні теми: - Пошукові терміни, для чого вони, та як їх підібрати - Семантичне ядро та структура сайту, як його сформувати - Link Building, його особливості. Формуємо LinkBuilding план - AdWords (PPC, Google Shopping, Remarketing) - Facebook - основи ведення бізнес сторінки, платна реклама - Email Marketing, чи варто та як з ним працювати - SEO від і до (технічна оптимізація, інструменти, типові помилки, аудит сайту) - Інструменти олнайн маркетолога (платні, безкоштовні) - Що дальше. Майбутнє онлайн маркетингу.

Для кого буде корисним цей інтенсив:

- Маркетологам та копірайтерам для структуризації своїх знань

- Керівникам відділів маркетингу для побудови структури команд

- Власникам онлайн магазинів, блогів, всім хто планує онлайн просування 

Наш спікер: Оксана Семенюк, CMO останні 6 років, має досвід ведення як продуктового так і аутсорс напрямку, працює з маркетингом під західні ринки.

 Де? IT House, просп.Бандери, 42/2 ⌚

Коли? пн.-пт., 4 - 15 лютого, 19:00-21:00

Вартість: Early Birds (реєстрація до 27.01) - 1000 грн.  Lazy Birds (реєстрація з 28.01 по 03.02) - 1500 грн.  Last Chance (реєстрація у день старту, 04.02) - 2000 грн. Обов’язкова реєстрація: https://goo.gl/forms/eZEqccCsS8uxNFqo1

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення