Онлайн прем'єра фільму "Безголосся"

Онлайн прем'єра фільму "Безголосся"

Всі анонси від: Онлайн

27 січня о 18:00, у Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту, відбудеться онлайн прем'єра документального фільму "Безголосся".
Мова: українська (з англійськими субтитрами). Посилання на трансляцію: https://youtu.be/Nv1MQRpj0oc

Фільм оповідає про долю єврейського населення містечка Турка на Львівщині. Перед Другою світовою війною євреї були тут найбільшою етнічною групою – понад 40 % населення. Достеменно невідомо, скільком з них вдалося уціліти під час Голокосту, але щонайбільше кільком десяткам. Усіх інших убили у таборі смерті в Белжеці або розстріляли в межах містечка. Нині у Турці не проживає жодного єврея.

"Безголосся" – це результат польових досліджень історії Голокосту в Турці. Це переплетення голосів минулого та сучасного, коли кадри міського простору, початку 1990-х років та сучасні, чергуються з оповідями місцевих жителів – носіїв пам’яті та постпам’яті про їхніх єврейських сусідів. Це впровадження до ширшої дискусії про єврейську спадщину в Україні та неєврейську пам’ять про Голокост.

Стрічка створена у 2021 році Громадською організацією "Після тиші" спільно з Wanna production у межах проєкту "Мережа пам’яті" Фонду "Меморіал убитим євреям Європи" за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення