Онлайн-вистава: Жага. Чуттєва мелодрама 18+

Онлайн-вистава: Жага. Чуттєва мелодрама 18+

Всі анонси від: https://kiev.karabas.com/reverie

Чуттєва мелодрама «ЖАГА» онлайн. 19 січня Київський театр «Тисячоліття» запрошує Вас до перегляду запису онлайн-трансляції проникливої та чуттєвої мелодрами «ЖАГА» за творами Володимира Набокова.

Чому варто подивитися чуттєву мелодраму "Жага" онлайн?

  1. Чудовий варіант для побачення в умовах локдауну.
  2. Близька кожному тема кохання, пристрасті та спокусливих моральних заборон.
  3. Зручний формат перегляду, доступний протягом двох днів.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ЧУТТЄВОЇ ВИСТАВИ "ЖАГА"

Почуття спраги знайоме кожному. Добре, якщо її можна втамувати лише склянкою води… Але якщо тебе переповнює інша спрага: жага дикої пристрасті, жадоба грошей, жадоба влади? Втамувати її, переступивши межу дозволеного, чи жити по правді і совісті? Саме з такою дилемою зіштовхується Бруно Кречмар, який зустрівши молоду дівчину, починає відчувати до неї сильний потяг. Ні власний шлюб, ні таємниці минулого спокусливої Незнайомки не здатні зупинити чоловіка. Та він навіть не підозрює, що її минуле може загрожувати його життю…

Ця прониклива вистава змусить Вас співпереживати героям, пропустивши їхню історію через себе, наче струм. ЖАГА – це відверта розмова з глядачами про Кохання та пекучу, невгамовну Пристрасть, про заперечення моральних заборон і руйнування власних меж дозволеного. А також про ціну, яку доводиться за це платити та про ті вчинки, після яких життя вже ніколи не стане колишнім…

Ролі виконують:
Бруно Кречмар – Олександр Міронов
Магда – Ольга Канарченко (Попова)
Анналіза – Аліна Карпенко
Річард Горн – Борис Станіславський

Режисура та сценографія – Ольга Канарченко (Попова)
Художник – Наталія Біденко
Пластичне рішення вистави – В'ячеслав Станішевський

Вікове обмеження: 18+
Тривалість: 2 години з антрактом
Вистава російською мовою

 

ЯК ОТРИМАТИ ДОСТУП ДО ОНЛАЙН-ПЕРЕГЛЯДУ ВИСТАВИ?

  1. Клікнути на кнопку КУПИТИ КВИТОК
  2. Здійснити онлайн-оплату послуги перегляду вистави (вартість – 150 грн)

Після цього Ви отримаєте на свою електронну пошту лист з активним посиланням на сторінку перегляду, а також логіном та паролем для доступу та відповідними інструкціями щодо перегляду.

Доступ до перегляду запису вистави буде відкритим до 00:00 наступного дня після початку трансляції. Тобто якщо Ви не матимете можливості подивитися виставу у перший день, Ви зможете зробити це протягом наступного дня у будь-який зручний для Вас час.

Перегляд запису вистави можливий на Smart TV, комп’ютері, ноутбуці, планшеті або смартфоні, тобто на будь-якому пристрої, який технічно придатний для перегляду відео в мережі інтернет.

Доступна роздільна здатність відео-запису – до 1080р (FullHD).

Бажаємо приємного перегляду!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення