Освітній мотиваційних захід «TheСаммер».

Освітній мотиваційних захід «TheСаммер».

Всі анонси від: TheСаммер

Тернополян запрошують на освітній захід "TheCammer", де на них чекають пізнавальні лекції на цікаві теми від відомих тернополян. Захід відбудеться 29-30 липня на Єлисейських полях.

Це буде платформа з колосальною "порцією" мотивації. Свої секрети успіху та ведення бізнесу відкриють Демкура Тарас, Струмчинська Олександра, Гурик Діана. Змусять змінити свої погляди на буденні речі, налагодити комунікацію і діяти саме зараз Омелян Іван та Синоруб Галина. А про можливості навчання закордоном і подорожі автостопом розкажуть Лазорко Мар'яна та Дикобраз Вікторія.

Програма:

29 липня

о 18:00 відомий підприємець, меценат, колекціонер, власник торгівельно-відпочинкового центру «Атріум», Музею колекції ексклюзивних ретро-автомобілів «Ретро-кортеж» Тарас Демкура розповість «Як заробити мільйон?»

О 19:00 виступить Яна Лазорко із темою «Можливості навчання та роботи в Німеччині ». Мар'яні лише 22, а вона вже власниця та викладач "Школи німецької мови" у Тернополі, навчалася у Вищій школі у Дортмунді та відвідала мовний економічний курс в Університеті Ганновера, а зараз член Всеукраїнського об'єднання «Німецька молодь в Україні».

о 20,00 власниця молодої та креативної SMM cтудії, співзасновниця української соціальної мережі Ukrainians, студентка Тернопільської Бізнес Школи Олександра Струмчинська виступить з темою "Стартап. Як досягти успіху?"

о 20.40 Вікторія Дикобраз виступить з лекцією на тему "Подорожі з мінімальним бюджетом". За плечима юної 23-річної дівчини десяток відкритих країн, у тому числі 22 відкриті області України та кілька тисяч кілометрів автостопом

30 липня

о 18,00 виступить регіональний координатор "Реанімаційного пакету реформ" засновник та тренер у ГО "МО" Файне місто”Іван Омелян.

о 19:00 викладач кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка, а також учасниця міжнародних семінарів, тренінгів Галина Синоруб виступатиме на тему «секрети успішної комунікації».

о 20:00 про секрети успіху розповість з Асновниця глянцевого журналу «JUST ONE» та успішна бізнесвумен Діана Гурик. Захід «TheСамер» організовує ГО «Молодижне об'єднання« Файне місто ».

Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення