Перлин світової музики

XXVI концертний сезон колектив Галицького камерного зарубіжних композитонію. Вона настільки розмаїта, що її сміло можна назвати музичним калейдоскопом, а за своєю значимістю віднести до «Перлин світової музики».
Звучання прелюдії із опери «Нюрбезькі мейстерзінгери» Р. Вагнера надасть слухачеві сили і впевненості у своїх діях, а тема із симфонії №9 А. Дворжака запропонує задуматись над змістом життя. Романтична музика Ф. Мендельсона допоможе помріяти, а Тріумфальний марш Дж. Верді з опери «Аїда» знову підкреслить відчуття перемоги.
Твори В.А. Моцарта та Дж. Россіні перенесуть нас в час, де величні королі та царі ніщо, порівняно із силою народу. Закінчується програма увертюрою «Ромео і Джульєта» П.І. Чайковського, музика якої завжди загострює увагу над вічною проблемою - стосунками дітей і батьків. Непорозуміння між ними призводить до війни останніх. Це актуально і сьогодні, - ведуть війни «сусіди», а гинуть їхні діти.
В цілому, програма покликана допомогти слухачеві відійти від політичної суєти та сильних обійм економічних реформ, знайти свій «стержень» і зарядитися позитивною енергією.

Відбудеться концерт «Перлини світової музики» у неділю, 1 жовтня, у день Музики, в Українському Домі «Перемога». Початок о 18 годині.

Квитки можна придбати в касі Українського Дому. Телефони для довідок 52-15-00, 066-114-86-34, 096-320-00-73. Вартість квитків 50-60 грн.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення