Подячна Літургія у Церкві Матері Божої Неустанної Помочі

Подячна Літургія у Церкві Матері Божої Неустанної Помочі

У 2018 році Майстерню «Вертеп»  визнано проектом Міжнародної Федерації L'Arche та створено спільноту і громадську організацію «Лярш-Тернопіль» .

З цієї нагоди 24 жовтня  2018 року  о 12.00 -  у Церкві Матері Божої Неустанної Помочі буде служитися Подячна Літургія о 13.00 –  відбудеться святкова програма в актовому залі:  презентаційний фільм, виступи та привітання запрошених гостей, концертна програма,  по завершенні якої - святкове частування від спільноти та виставка робіт -  у приміщенні майстерні «Вертеп».

При вході до храму з 21 до 28 жовтня -  виставка малюнків осіб з розумовою неповносправністю спільноти «Лярш-Тернопіль».

Місія L'Arche. Проголошувати дари осіб з розумовою неповносправністю, які виявляються через взаємоперетворюючі стосунки.   Плекати середовище в спільноті, яке б відповідало новим потребам наших членів, будучи вірними вартостям, які стали основою нашого заснування.   Жити своєю культурою, працюючи разом заради гуманнішого суспільства. Життя у спільноті будується на 4-х цінностях: духовність, професійність, спільнотовість та ділення зі світом.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення