Показ документального фільму «Земля: Один вражаючий день»

Показ документального фільму «Земля: Один вражаючий день»

В рамках фестивалю «Нове британське кіно» тернополян запрошують на показ документального фільму «Земля: Один вражаючий день» (реж. Річард Дейл, Фань Лісінь, Пітер Веббер). Дубляж фільму - українською мовою. Захід відбудеться 27 лютого книгарні "Є". Початок – о 18.30.

«Земля: Один вражаючий день» (реж. Річард Дейл, Фань Лісінь, Пітер Веббер; Велика Британія,; 2017; 95 хв.)

«Земля: Один вражаючий день» - документальний фільм про природу і тварин, ритм життя яких повністю підпорядкований сходу і заходу сонця.
Наша планета ідеально підходить для зародження організмів, завдяки унікальному складу атмосфери, а також завдяки наявності небесного світила. Півдоби сонце освітлює Землю, а потім настає час охолонути і зануритися в морок.
Тварини приходять в активну фазу в залежності від виду і особливостей організму. З першими променями багато хто вирушає на пошуки їжі, партнерів для спаровування або місць для проживання. Хижаки підлаштовуються під своїх жертв, ті ж у свою чергу знаходять способи уникнути неприємних зустрічей. Що стосується рослин, то тут теж знаходиться, чому здивуватися. Наприклад, бамбук може вирости за один ранок до вражаючої висоти.
Протягом дня кожен зайнятий своїми клопотами, від найпростіших видів до людей. Не треба думати, що вночі життя зупиняється: вистачає представників флори і фауни, для яких саме цей період визначальний. Цим планета і дивовижна: повністю вона ніколи не спить.

Адреса Книгарні «Є»:
м. Тернопіль
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254-4-59.
Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення