Pre-BTSFF 9 у Тернополі

Pre-BTSFF 9 у Тернополі

Всі анонси від: Коза Бар

Noise Brigade організовує Pre-BTSFF 9 у Тернополі. Два учасники на наступний день зіграють на фестивалі Burn The Scene For Fun 9 у Житомирі. Початок 30 червня о 20.00.
Вхід 50 гривень.

Грають:
ESAZLESA (Хеб, Чехія)
Створені у 2009 році на руїнах скрімо-колективу Kmen. Більшість часу проводять у місті Пльзень. Характеризують себе, як суміш традиційного пост-металу у дусі Isis, Cult of Luna, Minsk та олдскульного скрімо у дусі Shotmaker, Maximillian Colby та Fingerprint. Украхну відвідують не вперше, проте Тернопіль - вперше.
http://www.esazlesa.cz/
https://esazlesa.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/esazlesa/
http://dayafter.cz/cs/interpret/esazlesa

Elephant Opinions (Тернопіль, Україна)
Другий концерт в Тернополі у Козі за місяць. Троє живуть в Тернополі, один у Львові і один у Івано-Франківську. Зі всіх учасників концерту - найстарші, оскільки перший концерт відіграли ще у 2008 році. Колись хтось охрестив тегом "дарк скрімо" і з того часу гурт називають початківцями даного стилю.

https://www.facebook.com/elephantopinions
https://elephantopinions.bandcamp.com/

THE WORST IS YET TO COME (Суми, Україна)
Молоденький колектив. Скрімо / емовайленс. Жорстокі вокальні партії впевнено виконує тендітна вокалістка з Івано-Франківська, інші чотири учасники - хлопці з Сум і вони подолають дуже багато кілометрів, щоб вперше у Тернополі запалити зал своїм сетом.

https://theworstisyettocome.bandcamp.com/releases

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення