Прем'єра фільму "Рубіж. Грубешівська Операція"

Прем'єра фільму "Рубіж. Грубешівська Операція"

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

 Прем'єра фільму за участі Тараса Лазера - автора сценарію фільму "Рубіж. Грубешівська операція" відбудеться 27 вересня о 13.00 в кінотеатрі Сінема Сіті

Фільм "Рубіж. Грубешівська операція" знято за підтримки Державної агенції з питань кіно в Україні, Польського іституту, Інституту пам`яті у 2019 році.

Сюжет: Два воїни – один з Української повстанської армії, другий – з польської Армії Крайової розповідають про жахи радянської та німецької окупації у 1939-1946 роках та сперечаються про колишні взаємні кривди.

Вони билися з нацистами, протистояли комуністам, нівечили долі одне одному, але врешті-решт усвідомили, що їхня взаємна боротьба була завжди вигідна лише сильним цього світу – спершу Гітлеру, а пізніше – Сталіну.

Їхня історія – це історія двох народів, які пройшли шлях від ненависті до єднання у боротьбі проти спільного ворога – нещадної комуністичної імперії.

Глибоко символічна співпраця УПА та АК найпотужніше проявилася на україно-польському прикордонні – там, де прокотилося кілька хвиль світової війни, де під пресом НКВД та СС гинули тисячі невинних людей і де вкрай важко визначити рубіж між українським та польським народами.

Саме там відбулася найбільш пам’ятна спільна операція послідовників АК, організації ВіН (Вольность і Нєзавіслость), та УПА – напад на контрольоване комуністами польське місто Грубешів.

Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення