Прем’єрниий показ документального фільму “Явних проявів немає”

Прем’єрниий показ документального фільму “Явних проявів немає”

Всі анонси від: Тернопільська Кінокомісія

26 жовтня о 16.00 STONE street cafe у рамках 15-го Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно Тернопіллям мандрує Docudays UA Group  відбудеться прем’єрний показ стрічки режисерки Alina Gorlova “Явних проявів немає”. Показ фільму також відбудеться о 19.00

Це історія жінки, що повертається з війни. Серед бесід із психологами, боротьби з посттравматичним синдромом та панічними атаками, вона намагається повернутися до нормального життя. Цей документальний фільм показує її шлях від початку реабілітації до повернення на роботу.
Ця стрічка про те, що залишається за лаштунками героїчних відео про наших воїнів в Україні. Про те, з чим вони змушені стикатися, сам на сам, у мирному житті, і де закінчується війна? 

Режисерка Аліна Горлова народилася та мешкає в Україні. Здобула ступінь бакалавра у Київському Національному Університеті театру, кіна та телебачення ім.Карпенка-Карого за напрямком “кінорежисура”. Знімає документальні та ігрові фільми, соціальну рекламу, відеокліпи. 2016 року презентувала свій повнометражний документальний фільм «Холодний Яр. Інтро» на Одеському міжнародному кінофестивалі та «Артдокфесті».

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення