Прес-конференція Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова

Прес-конференція Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова

Всі анонси від: Книгарня Є

Книгарня «Є» запрошує на прес-конференцію Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова з нагоди всеукраїнського туру з гуртом «Лінія Маннергейма» на підтримку нового альбому «Бої без правил». Захід відбудеться 25 листопада за участі авторів. Початок – о 17.00. Модератор – Юрій Матевощук.

25 листопада до Тернополя завітають учасники викличного музичного гурту «Лінія Маннергейма» Сергій Жадан, Євген Турчинов та Олег Каданов – з презентацією нового проекту «Бої Без Правил». 
Нові треки Лінії Маннергейма – крок у бік християнського гіп-гопу, потужна суміш життєвих правил та принципів,замішаних на протестантській етиці. Правила поведінки та збереження духовної рівноваги в умовах тотального побутового апокаліпсису. 
Дебютний міні-альбом Лінії Маннергейма «Де Твоя Лінія?» побачив світ наприкінці цьогорічного лютого. Лінія Маннергейма - це український spoken word гурт, творцями якого стали Сергій Жадан, Олег Каданов, Євген Турчинов та Дмитро Зінченко. Нагадаємо, Олег Каданов відомий за участю в гурті Оркестр Че, а Євген Турчинов та, власне, Сергій Жадан разом грають у колективі «Жадан і собаки».

Адреса Книгарні «Є»:
м. Тернопіль
вул. Валова, 5-9.
Тел.: (0352) 254-4-59. 
Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення