Презентація екологічного арт-проекту «Ковчег Чорнобиль» у нічній Прип’яті

Презентація екологічного арт-проекту «Ковчег Чорнобиль» у нічній Прип’яті

Всі анонси від: міністе

В ніч з 25 на 26 квітня в 23:30 у м. Прип’ять, на центральній площі в рамках заходів, пов’язаних з 35-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, пройде виставка відомого українського фотографа Дениса Копилова «Ковчег Чорнобиль». 

Завдяки художньому світосприйняттю, фотограф демонструє, що природа має надзвичайну силу й здатність відроджуватись. Фотограф показав зону відчуження як свого роду «Ноєв ковчег», у якому можна зберегти все природне різноманіття. Через призму мистецтва, що допомагає глибше зрозуміти та усвідомити навколишній світ. Показати, що зі старого, зруйнованого й загиблого завжди виростає щось нове й прекрасне.

Автор проєкту розповів, що, мандруючи світом, упродовж семи років він знімав тварин у їхньому природному середовищі. Після цього він надрукував великі плакати із зображеннями цих тварин.

"Я возив ці плакати у різні місця зони відчуження та фотографував плакати з цими тваринами так, щоб здавалося, ніби звірі живуть у зоні. Я хочу показати, що природа відновлюється, а Чорнобильська зона – це не тільки проблема, а те, що треба і необхідно досліджувати та вивчати. Я хочу змінити ставлення до зони як до місця розрухи, я переконаний, що зона відчуження є своєрідним діамантом природи", - розповів Denis Kopylov.

Виставка буде розміщена на колонаді центральної площі міста Прип’ять.

«Це буде 11 робіт, які будуть представляти всю зону саме з позитивної та красивої сторони», - додав фотохудожник.

Державне агентство з управління зоною відчуження підтримує ініціативи, які репрезентують чорнобильську зону у позитивному ключі та допомагають показати її усьому світові. Тому, що зона відчуження - це територія, яка змушує переосмислити ставлення до життя.

Місце проведення: м. Прип’ять, Колонада між готолем «Полісся» та БК «Енергетик» Дата: 26 квітня 2021 р. 
E-mail: [email protected] 
Інформація за телефоном: +3 (067) 816-64-46 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення