Презентація книги «Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909–1944»

Презентація книги «Копаний м’яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909–1944»

Всі анонси від: Книгарня "Є"
Подія минула
Вхід вільний

Книгарня "Є" спільно з «Видавництвом Старого Лева» запрошують на презентацію книжки «Копаний м'яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909-1944 ". Захід відбудеться 24 лютого. Початок - о 18.00. Модератор - Юрій Матевощук.

"Копаний м'яч. Коротка iсторiя украïнського футболу в Галичинi 1909-1944 "- це не просто документально зафіксована історія матчів, а й розповідь про популярних у міжвоєнні роки футболістів, а також - тодішні футбольні інтриги.

Денис Мандзюк уперше спробував дослідити історію українського футболу на початку ХХ століття, коли наша спортивна термінологія тільки починала з'являтися, баскетбол називали "кошиківкою", "гаківкою» - хокей, а футбол став "копаним м'ячем". Книжка написана на основі газетних публікацій і архівних документів тих часів, пересипана колоритними цитатами очевидців і автентичними фотографіями, більшість з яких публікуються вперше. Приємним бонусом стане добірка фейлетонів, які є чи не найоригінальнішою ілюстрацією довоєнного футбольного життя в Україні.

Денис Мандзюк - журналіст, блогер, фотограф, стендап-комік. Народився у Луцьку. Закінчив факультет журналістики Львівського університету ім. Івана Франка. Мешкає у Львові. Редактор відділу «Історія і мова» у журналі "Країна" та "Газеті по-українськи." Капітан команди КВН "Бомба" (Млинів). Восени 2014 року представив збірник своїх публікацій "Країна Галичина". Матеріали для книги «Копаний м'яч» готував понад шість років. У найближчих планах - дослідження вар'ятів і самогубців старого Львова, історичний роман, мандрівка територією колишньої Австро-Угорської імперії.

Тел .: (0352) 254 459.
Вхід вільний.

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Цікавий тест на знання української мови. Перевіряємо свої знання!
Цікавий тест на знання української... Щороку, 21 лютого,  починаючи з 2000 року, у всьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови, також Міжнародний де...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook