Презентація книги про Блаженнішого Любомира Гузара

Презентація книги про Блаженнішого Любомира Гузара

Всі анонси від: Тернопільський обласний краєзнавчий музей

Презентація книги «Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара», передмову до якої написав особисто Блаженніший Любомир, відбудеться 21 липня об 11.30 у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї.

Автором видання є Володимир Чистух, який зібрав унікальні фотографії з архіву родини Гузарів. Світлини надала племінниця й похресниця Блаженнішого Любомира Марія Рипан. Учасниками презентації будуть Єпископ Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк, синкел у справах стратегії розвитку УГКЦ Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, доктор історичних наук, отець Віталій Козак, автор книги Володимир Чистух та племінниця Любомира Гузара Марія Рипан. Варто відвідати Загальнонаціональна проща до Зарваниці.

Книги «Завалівське коріння Блаженнішого Любомира Гузара» є своєрідним продовженням висвітлення історії села Завалова, що на Підгаєччині, розповідей про визначних людей, розкритих автором у попередніх роботах. У виданні представлена ​​коротка історія родини Дмитра Гузара, який більше ніж півстоліття був парохом села і покоїться разом зі своєю дружиною у завалівській землі. Його правнуком був Блаженніший Любомир Гузар.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення