Презентація книжки Дари Корній "Чарівні істоти українського міфу"

Презентація книжки Дари Корній "Чарівні істоти українського міфу"

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня "Є" Тернопіль та Видавництво Vivat запрошують на презентацію книжки Дара Корній. Чарівні істоти українського міфу Захід відбудеться 27 вересня за участю авторки. Початок - о 18.30.
Модератор - Юрій Матевощук
У віруваннях праукраїнців світ не мав чіткого поділу на видимий, природний, та невидимий, позаприродний. Люди поклонялися богам, намагаючись здобути їхню прихильність, і водночас спілкувалися з істотами нижчого порядку. Наші предки вшановували дерева і трави, джерела та ріки, гори і степи, ліси та поля, населяли їх химерними чарівними істотами, яких називали духами. Прадавні українці персоніфікували вітри, буревії, дощі, снігопади, пори року й інші атмосферні та природні явища.
Ця книжка - чарівна. Ви не просто погортаєте її сторінки - ви поблукаєте стежками правічного лісу, почуєте його дихання, подивитесь в очі старенькому лісовикові, послухаєте чугайстрову сопілку. Може, вам щось прошепоче мавка або побалакає з вами поважний цар Ох ... Ви постоїте біля річки - заскочите русалок за їхніми пустощами, а звідти недалеко й на гостину до суворих болотяника й болотяниці. А далі - прогулянка полем і луками, де вас зустрінуть і польовик, і спориш, і луговик ... Та й вітри з повітрулями супроводжуватимуть вас під час мандрівки. І насамкінець свої таємниці відкриють духи пір року.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення