Презентація книжки Дзвінки Матіяш «Дорога Святого Якова»

Презентація книжки Дзвінки Матіяш «Дорога Святого Якова»

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки «Дорога Святого Якова». Це розповідь про грандіозну пішу мандрівку, знайомства з надзвичайними людьми, нереальні фізичні та духовні зусилля. А ще - про те, як вирушаючи з наплічником у далекі краї, ти в результаті приходиш до себе самого. Зустріч з письменницею Дзвінкою Матіяш та фотографом Євгеном Іларіоновим. Захід відбудеться 13 вересня. Початок - о 18.00. Модератор - Юрій Матевощук

Каміно-де-Сантьяґо, або ж дорога святого Якова - це 900 кілометрів пішки × наплічником Powierzchnia спині через усю Іспанію до міста Сантьяґо-де-Компостела і до мису Фіністерра - Кінця Землі. Це унікальний досвід, який авторка книжки Матіяш пережила разом зі своїм чоловіком Євгеном Іларіоновим. За словами письменниці, Дорога св. Якова стала для неї духовним лікуванням й очищенням, шляхом до самої себе. Чи не за цим ідуть цим непростим шляхом тисячі паломників, серед яких не рідко - діти і важкохворі?
У цій книжці-щоденнику є усе, про що варто дізнатися майбутньому мандрівнику: стан постійного перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, без яких не подолати такий шлях, знайомства з паломниками із різних країн, що вирішили пройти Каміно, історії людей, яких можна було би зустріти тепер і багато років тому. А ще тут зібрана інформація про паломницькі центри, де довелося ночувати нашим подорожнім, поради, як заспокоїти перевтомлені від ходьби м'язи, чим швидко втамувати голод та які речі варто залишити вдома, аби полегшити наплічник.
Дзвінка Матіяш - письменниця, перекладачка. Має молодшу сестру Богдану Матіяш і старшу сестру Софію (Раду) Матіяш (яка вже багато років є черницею монастиря сестер студиток у Львові й також займається перекладацькою діяльністю). У 1995-2002 роках навчалась в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». З 2002 по 2006 роки навчалася в аспірантурі у Європейському колегіумі польських та українських університетів (Люблін, Польща). Дзвінка Матіяш відома як авторка двох романів «Реквієм для листопаду» і «Роман про батьківщину», перекладачка збірки поезій Яна Твардовського «Гербарій». "Зросла собі квітка", присвяченої пам'яті Романа Єненка. Народилася та мешкає у Києві.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення