Презентація книжки Катерини Липи «Теорія архітектури. Містика і війна»

Презентація книжки Катерини Липи «Теорія архітектури. Містика і війна»

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня "Є" та видавництво "Laurus" запрошують на презентацію книжки Катерини Липи "Теорія архітектури. Містика і війна. " Захід відбудеться 26 січня. Початок - о 18.00. Модератор: Володимир Мороз

Книжку присвячено малодослідженому впливу західноєвропейської теорії фортифікації доби Ренесансу на оборонне будівництво в Україні - магічному захисту. Давні теоретики архітектури вважали магію цілком дієвим засобом оборони, тож пропоновані у архітектурних трактатах форми фортифікаційних споруд продиктовані серед іншого і містичними поглядами доби. Автор намагається з'ясувати, чи дотримувалися українські зодчі XVI - XVII ст. правил будівельної магії, і як це впливало на розпланування і об'ємно-просторове вирішення замків, фортець та міських укріплень. Книжка зацікавить архітекторів, мистецтвознавців, істориків, культурологів та усіх, кому небайдужа архітектурна спадщина України.

Катерина Липа є автором близько 400 статей на теми історії мистецтва та архітектури, сучасної архітектури, мистецтва та предметного дизайну. Автор низки науково-популярних книг з історії української фортифікації, архітектури, військової історії та спорту. У видавництві Laurus Катерина Липа є автором та упорядником науково-популярної серії для старшого шкільного віку «Історія на власні очі», в якій вийшли наступні книжки: "Твердині князів Острозьких", "Козацька порохівниця", "Світ Трипілля".

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення