Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького»

Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького»

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня "Є" спільно з видавництвом «Смолоскип» запрошують на презентацію книжки «Муза і чин Остапа Луцького» за участі авторів та співупорядників Данила Ільницького, Петра Ляшкевича, Надії Мориквас, Василя Деревінського, та Олександри Салій. Захід відбудеться 15 березня. Початок - о 18.00. Модератор - Юрій Матевощук.

Тернопіль - перше велике місто, де відбуватиметься презентація нової смолоскипівської книги "Муза і чин Остапа Луцького".

Весь презентаційний тур із цим виданням можна символічно назвати "Повернення Остапа Луцького". Бо ця понад 900 сторінкова книга, яка є плодом співпраці чотирьох співупорядників та ще більшої кількості авторів, є першою великою книгою про письменника, культуртреґера, критика, перекладача, військового, політичного та економічного діяча Остапа Луцького (1883/41)

Життя Остапа Луцького складається як мінімум із двох умовних періодів: юнацько-літературного та зріло-менеджерського, між якими пролягає Перша світова війна. 
Для багатьох ім'я Луцького пов'язане з Іваном Франком, їхньою дискусією і навіть конфліктом. У книзі "Муза і чин Остапа Луцького" - першому великому за обсягом і достатньо повному за змістом виданню про цю постать - нарешті розставлено крапки над "і" стосовно стосунків Франка і Луцького, а також розказано, проаналізовано багато інших історій. А це - його контакти з Ольгою Кобилянською, перекладацька, політично-військова та економічна діяльності. Видання цікаве й цінне тим, що містить тексти - поетичні збірки і статті Остапа Луцького, його листи та документи.

Презентуватимуть книгу її співупорядники та співавтори: Петро Ляшкевич, Надія Мориквас, Василь Деревінський, Данило Ільницький, Олександра Салій.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення