Презентація книжки Наталки Ліщинської «Нова людина»

Презентація книжки Наталки Ліщинської «Нова людина»

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня "Є" та "Видавнича група КМ-Букс» запрошують на презентацію книжки Наталки Ліщинської «Нова людина".  Модератор: Юрій Матевощук

«Нова людина» - антиутопія, яка ідеально відповідає усім вимогам цього жанру та вміло зазирає в геть не безхмарне майбутнє, показуючи його таким, на яке ми, люди, сьогодні заслуговуємо, якщо не почнемо змінюватися ... І змінюватися не колись, а тепер. Це не просто вправно й талановито розказана фантастична історія, це спроба автора достукатися до наших сердець, до кожного з нас, бо майбутнє саме собою не відбувається, то ми своїми вчинками, діями чи навпаки байдужістю, зарозумілістю, вірою у всемогутність науки, творимо його. «Нова людина» - це перша ластівка талановитої та непередбачуваної, тим і цікавої у власному міфотворенні, Наталки Ліщинської.
Довідка:
Наталка Ліщинська - Наталка Ліщинська пише фантастику: від казок і фентезі для дітей та підлітків до дорослої наукової й зоряної фантастики, філософської містики і міксу реалізму з вигадкою, котрі можна назвати авторською прозою. Несподівані повороти сюжетів і непередбачувані фінали - фірмові "фішки" автора.

Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення