Презентація книжки Вікторії Амеліної «Дім для Дома»

Презентація книжки Вікторії Амеліної «Дім для Дома»

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книжки Вікторії Амеліної«Дім для Дома». Захід відбудеться 2 жовтня за участю авторки. Початок - о 18.00. Модератор - Юрій Матевощук.
«Думаю,« Дім для Дома »- про провину тих, хто вижив, про наслідки туги за минулим, про майбутнє, яке живе поверхом вище, - розповідає Вікторія Амеліна. - Ще про те, що насправді ніхто нікому не належить, а тільки любить і рятує - від старих воєн і війни, яка ще навіть не почалася. Цю історію про родину радянського льотчика, що отримав колись квартиру у серці Львова, розповідає пес Домінік. Тільки пес і може розповісти таку історію, бо ж люди надто заплуталися - не знають навіть, якою мовою говорити. Та хіба в мові річ? Просто коли всі так старанно забувають минуле, вигадка заповнює порожнечі - й ось уже неважливо, де правда, а де брехня. І тільки маленька дитина ще хоче поглянути - що ж насправді залишили їй у чужій скрині імперії, котрих вже немає, але які досі можуть убивати - просто покликавши за собою. Ну й головне - як почуватися вдома в такому світі? ».
Це історія і про старий Львів. Але люди не бачать цього міста, вони не цікавляться, хто жив у цьому домі до них. Незважаючи на те, що в домі є стара скриня від попередніх мешканців, теперішні ніколи не відкривають її. Перші сторінки роману подають дещо наївну точку зору на своїх героїв, адже авторка обрала досить цікавого оповідача - це смішний пудель Домінік, якого скорочено називали Дом. «Я давно хотіла розповісти цю історію, але могла обрати оповідача, - каже Вікторія Амеліна. - Та коли мені на думку прийшов голос цього собаки, я зрозуміла, що тепер зможу це зробити. Вуаль наївності дозволяє йому говорити досить відкрито ».
Вікторія Амеліна - українська письменниця. Народилася 1 січня 1986 р. Л Львові. У 2014 році дебютувала з романом «Синдром листопаду, або Homo Compatiens», який був відзначений багатьма критиками та увійшов у десятку рейтингу «ЛітАкцент-2014». У 2015 році книжка була перевидана і номінована на премію Валерія Шевчука, де увійшла до короткого списку. У 2016 році у «Видавництві Старого Лева» вийшла дитяча книга Вікторії Амеліної «Хтось, або Водяне серце», а в 2017 світ побачив її роман «Дім для Дома». З дитинства мріяла бути письменницею, однак обрала сферу IT і десять років працювала програмістом та менеджером у міжнародних компаніях. Наразі завершила кар'єру w IT і присвятила себе письменництву. Багато подорожує по світу, від Тибету до Силіконової долини. Дитячі книжки вигадує разом із сином.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення