Презентація книжки «Я буду дивитися, як ти пишеш» Ніни Кур'яти

Презентація книжки «Я буду дивитися, як ти пишеш» Ніни Кур'яти

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книжки «Я буду дивитися, як ти пишеш» української журналістки й поетеси, головної редакторки «ВВС Україна» Ніни Кур'яти. Захід відбудеться 27 березня за участі авторки. Початок - о 18.30. Модератор - Юрій Матевощук.

Поезії Ніни Кур'яти - дуже особисті, але й водночас такі, що після прочитання ще довго відлунюють у душі образами, темами, враженнями, зрештою - своєю глибинністю. Такі ж самі за наповненням ілюстрації до віршів створила київська художниця Ілона Сільваші.
«Читач може знайти у збірці вірші різних років, написані за різних обставин, - розповідає Ніна Кур'ята. - Потім деякі з них несподівано для мене абсолютно органічно об'єдналися в тематичні цикли чи розділи - наприклад, «Дівчатка», «Інша картина» чи «Маршрути риб». Мені виявилося дуже цікаво спостерігати, як рукопис перетворюється на книжку, як кожна правка редакторки чи ілюстрація художниці робить свій внесок. Якщо дивитися на цю книгу відсторонено, як на цілісний продукт - це дуже захопливий для мене процес, тому що відтепер вірші живуть своїм, окремим життям, а я почала їх переосмислювати. Моя чудова ілюстраторка Ілона Сільваші дуже тонко відчула мене зими віршами і створила прекрасні малюнки, які доповнили мої твори. Для Ілони це -ілюстраторський дебют, і я сподіваюсь, він буде хорошим початком ».

Ніна Кур'ята- українська журналістка, біолог та поетеса. Народилася 25 лютого 1978 року в селищі Зеленогірське Любашівського району Одеської області.У 1999 році закінчила біологічний факультет Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова, тоді жступила до аспірантури, яку закінчила в 2002 році. У 2003 році вступила до Національного університету «Києво-Могилянська академія» на магістерську програму «Журналістика». У 2005 році отримала ступені кандидата біологічних наук та магістра журналістики.Лауреат ІІІ премії літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» 2002 року, дипломант міжнародного літературного конкурсу «Гранослов-2002», переможець міжнародного літературного конкурсу «Гранослов-2003». Вірші публікувалися в альманахах «Гранослов-2001», «Гранослов-2002», «Привітання життя-2002», «Південна ліра-2001», «Південна ліра-2002», в часописах «Четвер» (№№ 17, 19/20 ), «Сучасність» (№ 7-8 20012 р.), електронній версії журналу «Радар», в антології «Степ» .Авторка поетичних збірок «Вуличка гравію» (Одеса, 2003), «Сіль і світло» (Київ, 2005 ) .Живе і працює в Києві.

Тел .: (0352) 254-4-59.
Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення