Презентація нового роману  "Аномалія" Андрія Новіка

Презентація нового роману "Аномалія" Андрія Новіка

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Любите наукову фантастику та карколомні пригоди? Тоді запрошуємо вас на презентацію нового роману Андрія Новіка "Аномалія"! Приходьте і почуєте багато цікавого про неймовірні факти, зібрані в сюжеті книги! Кожен гість презентації матиме змогу отримати не тільки книгу з підписом автора, а ще й брендовану закладинку та листівку! 

"Гамбург, наші дні. Науковця Александера Бунге знаходять мертвим у власному кабінеті. Він був одним з учасників експериментів з виявлення гравітаційної аномалії в кристалах. Агент спецслужби Маркус Бруннер починає розслідування. Тим часом українці Остап, Віталій, Ян та Марта прилітають в Марокко на відпочинок. Під час екскурсії вони опиняються в моторошній ДТП. Це було так дивно, наче водії випали з цієї реальності на кілька секунд. Остап розуміє, що відбувається щось незвичайне. А потім він зустрічає Аміру — дівчинку, що вижила після тієї ДТП. І стала інакшою… Тепер на неї розпочато полювання. Аміра якось пов’язана зі смертю науковця Бунге. Бруннер хоче знайти дівчинку, бо вона — ключ до катастрофи…"

 Буктрейлер ось тут: https://cutt.ly/BrTrzvk

Андрій Новік — український письменник, автор романів “Останній спадок” (трилер, детектив) та “Аномалія” (наукова фантастика). Прихильник таємничих та захоплюючих, однак абсолютно реальних історій, які і лягають в основу авторських книг.

Захід відбудеться за адресою:
Тернопіль, Книгарня "Є", вул. Валова, 5-9 18 березня о 18:30
Вхід: вільний!
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення