Презентація резидентів 4-ї Всесукраїнської програми Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича

Презентація резидентів 4-ї Всесукраїнської програми Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича

Всі анонси від: Nа пошті

Нова людська натура - презентація 4-ї Всеукраїнської програми Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича у форматі Artists Talks. Зуструстічаємось 16 червня 18:00 у м.Тернопіль, Галерея “На Пошті”, у рамках програми Фестивалю “Ї”

Резиденти програми:
Світлана Аграновська (Дніпро-Київ)
Наталя Федоришин (Івано-Франківськ)
Каріна Софіт (Василенко) (Українка-Київ)
Альона Кузнєцова (Київ)

Кураторка програми:
Люся Ничай
Ментор програми:
Юрій Войтович

Комунікаційниця:
Олександра Стопник

Проєкт "Нова людська натура" - збірка поглядів з різних боків на нову реальність, котра стала нам новим домом після року глобального перманентного карантину. У проєкті ми говоримо про наші трансформації: злиття з природою, пошук себе у системах, відчуження та глибинні переживання цих нових станів на фоні глобального цифровізованого світу.
Медіуми з якими працювали митці це живопис, інсталяція та дрібна пластика. Проєкти резидентів тісно пов’язані з локальним контекстом, що вкотре став лабораторією для досліджень.

На зустрічі ми познайомимось з творчістю резидентів програми, послухаємо локальні історії та роздуми на тему глобальних змін, презентуємо проєкти створені цьогоріч у програмі, котрі будуть місяць виставлені у галереї Збаразького Замку та дізнаємось про нові можливості для митців.

Приходьте порефлексувати нову реальність разом.

Модеруватиме презентацію
Люся Ничай, кураторка програми, дослідниця та культурна менеджерка.

Як кажуть господарі Прогрограми Фестивалю - всім своЇм та охочим - бути)

Вхід безкоштовний

Мистецька резиденція Назарія Войтовича - на сьогодні це інституція заснована Збаразькою міською громадою на базі проєкту, котрий народився на честь наймолодшого Героя Небесної Сотні та з 2017 року створює можливості для молодих українських митців.

Наші партнери: Збаразький міський будинок культури та дозвілля, НЗ Замки Тернопілля, ГО Конгрес Активістів Культури, Галерея “На Пошті”

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення