Про книгу Василя Карп'юка поговорять у Тернополі

Про книгу Василя Карп'юка поговорять у Тернополі

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Зустріч з автором та презентація книги Василя Карп’юка під назвою «Ще літо, але вже все зрозуміло» пройде у книгарні «Є». У «Видавництві Старого Лева» вийшла дуже глибока та медитативна книжка про зміст якої обговорять на зустрічі.  Модератором зустрічі буду Юрій Матевощук.

 «З одного боку, не надто оригінальний жанр і підхід – збірка колонок, більшість з яких публікувалася в різних виданнях, - каже Василь Карп’юк. - Але хочеться вірити, що не лише так. По-перше, це не тексти на актуальні теми сьогодення, що передбачає жанр колонки, а швидше ліричні оповідки з гуцульського життя. Так, більшість про гори, про моїх рідних і знайомих людей. Хоча не лише про них.Та й коли книжка готувалася до друку, то вирішили з редактором таки змінити означення жанру. Бо не дуже оповідки. Можна було б написати есеї. Але надто високо звучить. Тому найкраще означення – проби. Саме так, проби якогось майбутнього роману. Як кінопроби. Адже всі герої, які фігурують в цих текстах, можуть дуже органічно переселитися в можливий роман. Ті, яких затвердить читач після прочитання цієї книжки.А ще ці тексти доволі особисті. Дуже прості, аж до безпосередності. Бо писалися для задоволення потреби писання. Так, більшість були опубліковані, але могли й не бути. Кожен з текстів передає окрім певної думки, те, чим я жив тоді, коли писав. Саме тому в книжці багато імен тих, з ким спілкуюся, тих, кого читаю… Багато цитат тих, кого слухаю».

Зібрані під однією обкладинкою прозові тексти поета, видавця і радіоведучого Василя Карп’юка - "Ще літо, але вже все зрозуміло"- для медитативного читання, для згадування і роздумів про дрібне, але важливе: свіжий хліб, ходіння по читому снігу, пам'ятання людей, з якими давно не бачився, але які залишили слід у душі, про зберігання дитини в собі. Невеликі за обсягом тексти, не пов'язані між собою сюжетом, а тільки автором, його мовою і спостережливістю. Їх однаково добре читати в метро, в горах чи на затишному дивані.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення