Проект "Розділові: ЩАСТЯ не оминеш"

Проект "Розділові: ЩАСТЯ не оминеш"

Всі анонси від: Бункермуз, ресторан-бар, галерея

Проект «роздІловІ", який представляє Агенція АртПоле, поєднує поезію Сергія Жадана, музику Олексія Ворсоби і Влада Креймера, візуалізацію Олі Михайлюк, якій також належить ідея твору. Цього разу тур проходитиме у восьми українських містах - від Щастя до Львова. Тернопіль зустрічатиме в останній день зими - 28 лютого 2017. Початок о 19:00.

Резерв столів: 098 295 14 66
Попередній продаж квитків - 70 грн
онлайн: https://2event.com/uk/events/805511 або у адміністратора Бункермуз,
у день концерту - 100 грн.

Ця подорож "роздІлових» є також промо-туром першого альбому проекту.

"Роздlловl» - це мультимедійне дослідження любові - словом, звуком, зображенням. Від публіки очікується здатність сприймати усіма органами. Розділові - знаки - наповнюють текст інтонаціями й почуттями. Розділові - лінії - направляють і позначають кордони й відстані на земній кулі. Крапка. Виникає з НІЧОГО, щоб стати безкінечністю. Це "нічого» і є головним словом проекту. Як можна зафіксувати "нічого"? За що триматися в порожнечі (може, просто за літери)? Якою є порожнеча на дотик? Що важливіше - слово чи поверхня, на якій воно написане, інтонація, з якою воно сказане, адресат? Об'єктами проекту-дослідження стають також слова "ніжність", "війна", "ніч" і "любов".
Важливим етапом "роздІлових» були репетиції в садибі Мсциховського - старовинній віллі неподалік Алчевська. Саме там була написана частина музичних композицій, зокрема, Вальс Алчевськ (таку назву має і документальний фільм, знятий Вадимом Ільковим). З того часу "роздІловІ» були представлені на найбільших літературних фестивалях у Львові, Чернівцях, Харкові, а також неодноразово в Києві і Одесі. Навесні 2016 року відвідали східні міста поблизу зони бойових дій, де аудиторія виявилася надзвичайно відкритою й чутливою. До завершального виступу в київському планетарії вже народилися нові композиції.
Постійні зміни стали концептуальною необхідністю проекту. Люди, місце і обставини задають настрій кожного показу, народжуються вірші, музика. Між виступами проект продовжує існувати у віртуальному вимірі rozdilovi.org, який також наповнений метаморфозами твору, дозволяє гратися зі словами, складати з віршів щоразу інші історії, створювати листівки з фрагментів поезій та малюнків і дарувати їх друзям.
Джерело https://www.facebook.com/events/1775919522735692/

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення