Рапунцель. Казка про зниклу принцесу

Рапунцель. Казка про зниклу принцесу

«Рапунцель. Казка про зниклу принцесу»- це справжня середньовічна історія - старовинна і таємнича, і в той же час добра, сучасна, кумедна і повчальна.

Сюжет легендарної казки настільки захоплюючий, що її люблять діти і дорослі на всіх континентах. Ви побачите нове зворушливе, неймовірно веселе і по-справжньому чарівне сценічне перетврення популярної історії. 

Чудову театральну виставу за мотивами всіма улюбленої історії найвідоміших німецьких авторів-казкарів братів Грімм покажуть 1 березня в ПК "Березіль". 

Шоу розраховане на найширшу глядацьку аудиторію. Всім дівчатам від 3 до 15 років обов'язково сподобається ніжна і зворушлива красуня Рапунцель, а хлопчаки будь-якого віку, безсумнівно, захопляться силою, вправністю та хоробрістю казкового Принца.

На сцені "Березілю" ви побачите феєричне шоу європейського рівня з мелодійними піснями, запальними танцями та самими непередбачуваними поворотами сюжету. Справжньою окрасою вистави стануть бої на справжнісіньких лицарських мечах, акробатичні трюки, рукопашні бійки і екшен-сцени.

 

Початок вистави в 16.00 год. Тривалість- 1 год 15 хв. Рекомендована для сімейного перегляду.

Вартість квитків 100-220 грн. Дітям до 4 років вхід безкоштовний, в супроводі дорослого, без надання місця.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення