RENAULT знайомить дітей з автомобільними професіями

RENAULT знайомить дітей з автомобільними професіями

Всі анонси від: ТОВ "ТерКо Авто Моторс"

У перші вихідні літа 3 і 4 * червня 2017 року, компанія Renault в Україні проводить родинний вікенд і запрошує дітей, а також їх батьків на екскурсію до дилерському салону та сервісу для знайомства з автомобільними професіями.

Під час першого літнього вікенду в усіх офіційних дилерських центрах Renault будуть проводитися навчальні екскурсії, які допоможуть дітям краще пізнати такі важливі професії працівників автосалону Renault, як продавець-консультант, майстер-приймальник та механік.

Маленьким гостям розкажуть, хто допомагає клієнту вибрати автомобіль, як готують автомобіль, як вручають новий автомобіль власнику і як необхідно про нього піклуватися після покупки. Для кращого розуміння цих процесів діти здійснять захоплюючу екскурсію по сервісу.

А батьки під час вікенду зможуть:

Більш детально ознайомитися з автомобілями Renault;
Пройти тест драйв автомобілів і виграти фірмове дитяче крісло в автомобіль;
Зарезервуть та придбати автомобіль Renault;
Дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;
Renault Finanse; Finanse; Finanse; Finanse; Finanse; Finanse; Finanse; Finanse; Finanse; Finanse;
Отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault.

Маленьких гостей дилерських центрів очікують подарунки - брендовані каски Renault.

Кожен, хто в період сімейного вікенду пройде тест драйв моделей Renault в офіційній дилерській мережі Renault на території України, приймає участь у розіграші фірмового дитячого крісла в автомобіль. 

Розіграш відбудеться за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/). Ім'я переможця буде опубліковано згідно змемать акції на сайті http://www.renault.ua і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

Детальну інформацію і правила акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, у офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351

* Дата проведення заходу може змінюватися і може бути індивідуальною для дилерського центру. Детальну інформацію варто уточнювати у дилера у вашому місті.

Телефон: (0352) 43 40 50

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення