Рух "Емаус". Історія солідарності від Андрія Куркова

Рух "Емаус". Історія солідарності від Андрія Куркова

Всі анонси від: Книгарня "Є"

Книгарня "Є, видавництво" Астролябія ", спільнота взаємодопомоги" Емаус-Оселя "запрошують на презентацію книжки Андрія Куркова" Рух "Емаус". Історія солідарності "за участю автора. Захід відбудеться 13 грудня. Початок - о 18.30. Модератор - Юрій Матевощук

Рух «Емаус» - це солідарне об'єднання людей, котрі через складні життєві обставини втратили дім і волю до життя, та тих, котрі загострено відчувають несправедливість у світі і готові взяти на себе відповідальність. Разом вони створили альтернативне середовище - спільноти життя і праці, де люди повертають собі почуття гідності, підтримують один одного та допомагають тим, хто потерпає найбільше. Як творець «Емаусу» француз Анрі Ґруе, якого весь світ знає під ім'ям Абе П'єр, так і засновниця львівської «Оселі» Олеся Саноцька - люди виняткової доброти та відваги, а найголовніше - люди дії. Ця книга про те, як бездомні та відкинені суспільством люди створили нову модель соціального підприємництва та змінили розуміння благодійництва. Історії про пошуки дому і про пошуки сенсу сплітаються у цій книзі в єдину історію людяності і пропонують простий висновок: помагаючи іншим, ми помагаємо собі.

У рамках Всеукраїнського туру Андрій Курков презентуватиме свою нову книжку "Рух" Емаус ". Історія солідарності "в Книгарнях" Є "в шести містах України - Дніпрі, Харкові, Сумах, Львові, Тернополі та Вінниці.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення