Щонедільна ранкова руханка на острівку "Чайка"

Щонедільна ранкова руханка на острівку "Чайка"

Всі анонси від: Школа здоров`я Лілії Проць

Вже цієї неділі, 11 березня громадська діячка та спортсменка Лілія Проць відновлює традиційну ранкову РУХАНКУ в парку Шевченка.

Захід відбуватиметься щонеділі на острівку "Чайка". Початок о 10.00.

На своїй сторінку у фейсбуці Лілія, нагадує історію руханки на чому вона затіяла цей спортивний захід:

  •  В далекому 1997 році за успішне складання сесії у ТНПУ ім. В.Гнатюка та досягнення в спорті отримала іменну стипендію Івана Боберського.
  •  В липні 2012 року захотілось щось спортивне організовувати для тернополян. Так стартувала # руханка. І вже в цьому році будемо святкувати маленький ювілей 6 років.
  •  Рік тому знала, що засновниками руханки були Іван Боберський та Петро Франко (син Івана Франка). Але в минулому році мені дали прочитати книгу про життя Івана Франка. І яке для мене було здивування, що ще один син І.Франка Тарас теж зробив вагомий вклад в розвиток спортового руху на Західній Україні на початку ХХ століття. А ще 9 березня (сьогодні теж 9 березня) 1889 році народився Тарас Франко, професор руханки, завзятий спортовець, пропагандист спорту серед молоді Львова. У 1923 році випустив книгу "Історія теорії руханки", а у 1925 році "Розвиток руханки серед українців".
  •  Сьогодні ми так багато говоримо при національно-патріотичне виховання дітей та молоді. Можливо варто на уроках літератури при вивченні біографії Івана Франка розповідати про життя його двох синів Тараса та Петра. Адже вони гартували тіло і дух. Брали участь першій світовій війні і були першими українськими фахівцями тіловиховання. А на уроках фузкультури теж приділяти увагу життю сім`ї Івана Франка та їх вагомий вклад у розвиток фізичної культури на Галичині.

Отож, любі друзі, готуємо свій спортивний одяг та гайда займатись спортом, адже, у здоровому тілі - здоровий дух!

Коментарі до події
Дивись інші спортивні події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook