Відпочинок у аквапарку "Алігатор"

Аквапарк "Алігатор" запрошує поринути у літо. Готуйте купальники та гайда на водні атракціони. Мінімум затрат - максимум драйву. Графік роботи: понеділок 12:00-22:00, вівторок-неділя 10:00- 2:00. 

Аквапарк «Алігатор» - чудове місце для цікавого відпочинку з сім'єю, коханою людиною чи друзями

Його поправу називають найчистішим аквапарком України. Власна водяна свердловина глибиною 86 метрів, трьохступенева система очистки води та постійний санітарний контроль гарантують безпечний відпочинок навіть для сімей з дітьми віком від 3 місяців.

Тут подбали, щоб ніщо не заважало Вашому дозвіллю:

 • три басейни глибиною 150 см, 90 см та 30 см;
 • постійна температура приміщення 30°С;
 • 8 водяних гірок створені для дорослих і дітей різного віку; 
 • безпеку на воді гарантує команда професійних рятувальників;
 • кваліфіковані консультанти та аніматори з радістю розважатимуть дітей, поки ви насолоджуватиметесь відпочинком.

В «Алігатор» окрім водяних гірок (довжиною від 3 до 33 м і висотою від 1,5 до 10,5 м) вас чекає:

 • зона гідромасажу;
 • водоспади;
 • SPA-зона (ІЧ-сауна, професійні масажисти, турецька баня - Хамам);
 • кафе та 2 захоплюючі атракціони:
 • «Body Slay» - інтригуюча подорож закритою водяною трубою довжиною 86 метрів з висоти 6,5 метрів;
 • «Black Hole» - адреналіновий спуск закритою водяною трубою з висоти 12,5 метрів довжиною 160 метрів, що супроводжується ефектними ілюмінаціями та захоплюючими звуками.

Відпочивайте яскраво, якісно та бузпечно разом з «Алігатор»!​

Аквапарк, Фітнес та SPA-зона - (067) 555 6 888 - натисніть 2 в голосовому меню

Тарифи аквапарку "Алігатор", Тернопіль

 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Тариф “Дитячий” діє для дітей віком до 13 років включно.  Для уникнення непорозумінь просимо мати з собою документ що засвідчує вік дитини.

 1. Тариф «Лояльний» діє при пред'явленні студенського, учнівського, пенсійного або іншого офіційного посвідчення, що передбачене умовами тарифу (запитуйте на касі).
 2. Тариф «Сімейний» для 3 осіб: 2 дорослих + 1 дитина до 13 років / 1 дорослий + 2 дитини до 13 років
 3. СПА зона - платна. Тарифікується відразу після перетину турнікету, за тарифом 15 грн / 5 хв або включена у вартість тарифу “Аква+СПА”. Оплата відбувається за кожну особу окремо
 4. Вхід для дітей до 2ох років включно - безкоштовний. Для уникнення непорозумінь просимо мати з собою документ, що засвідчує вік дитини.
 5. Понадлімітний час на акватериторії оплачується за тарифом 10 грн / 5 хв

Вікові обмеження щодо надання послуг комплексу «Алігатор»

 • Встановленими правилами комплексу «Алігатор», ми безумовно надаємо послуги фітнес-центру, SPA зони та аквапарку, особам що досягли повноліття (18 років) та відповідають зазначеним правилам.
 • Неповнолітні діти до 13 років (включно), пускаються на територію тільки разом з повнолітньою супроводжуючою особою. Виключенням являються секції джиу-джитсу та групового/індивідуального плавання, де заняття проходить під наглядом тренера, тоді батьки підписують бланк згоди (див. нижче).
 • Неповнолітні діти від 14 років до 17 років (включно), пускаються на територію та надаються послуги або супроводі повнолітньої особи або після особисто заповненого бланка згоди одним з батьків або опікуном, на самостійне перебування. Тобто одноразово в момент купівлі абонемента чи вхідного квитка, повинен бути присутній один з батьків або опікун, з паспортом, та особисто заповнює та підписує бланк згоди. До бланку згоди видаються до ознайомлення правила комплексу (акватериторії та фітнесу),  Детальні правила описані на сайті alligator.te.ua.

 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення