Відпочинок у аквапарку "Алігатор"

Аквапарк "Алігатор" запрошує поринути у літо. Готуйте купальники та гайда на водні атракціони. Мінімум затрат - максимум драйву. Графік роботи: понеділок 12:00 - 22:00, вівторок-неділя 10:00 - 22:00. 

Аквапарк, Фітнес та SPA-зона - (067) 555 6 888 - натисніть 2 в голосовому меню

Тарифи аквапарку "Алігатор", Тернопіль
 

*
Вхід для дітей віком до 1-го року - безкоштовно  Для уникнення непорозумінь, просимо мати документ засвіджуючий вік дитини.
 
*
Тариф “Дитячий” діє для дітей віком до 13 років (включно) і тільки у супроводі хоча б одного дорослого
 
*
Тариф «Лояльний» діє при пред'явленні студенського, учнівського або пенсійного посвідчення
 
*
Тариф «Сімейний» діє для 3 осіб:
Тато + Мама + 1 дитина до 13 років / Мама або Тато + 2 дитини до 13 років
 
*
Перебування більше оплаченого вами часу, рахується похвилинно = 10 грн / 5 хвилин
 

  

Вікові обмеження щодо надання послуг комплексу «Алігатор»
 

  • Встановленими правилами комплексу «Алігатор», ми безумовно надаємо послуги фітнес-центру, SPA зони та аквапарку, особам що досягли повноліття (18 років) та відповідають зазначеним правилам.
  • Неповнолітні діти до 13 років (включно), пускаються на територію тільки разом з повнолітньою супроводжуючою особою. Виключенням являються секції кікбоксингу та групового/індивідуального плавання, де заняття проходить під наглядом тренера, тоді батьки підписують бланк згоди (див. нижче).
  • Неповнолітні діти від 14 років до 17 років (включно), пускаються на територію та надаються послуги або супроводі повнолітньої особи або після особисто заповненого бланка згоди одним з батьків або опікуном, на самостійне перебування. Тобто одноразово в момент купівлі абонемента чи вхідного квитка, повинен бути присутній один з батьків або опікун, з паспортом, та особисто заповнює та підписує бланк згоди. До бланку згоди видаються до ознайомлення правила комплексу (акватериторії та фітнесу), вони не забираються клієнтом з собою, а повертаються разом з бланком. 
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення