Смертельний лабіринт

Смертельний лабіринт

 Шістьох незнайомих і абсолютно різних людей об'єднує одна річ – їм усім сьогодні вранці прийшло запрошення від таємничої організації зіграти в гру. Їх завдання буде вибратися з найбільш реалістичної квест-кімнати. Хто зробить із шістьох це першим – отримає приз 1 мільйон доларів. Звучить досить нескладно, треба буде просто поворушити мізками та знайти потрібні підказки, щоб пройти завдання. Тому всі ці шість людей погодилися взяти участь у грі. Але те, що вони туди потрапили – абсолютно не випадково. Їх вивчили, відібрали і тепер їх же страхи використовують проти них. Вони знають, що можуть виграти, але поняття не мали, що самі поставили своє життя на кін.

Режисером картини став Адам Робітел, який у цьому амплуа раніше займався проектами "Демони Дебори Логан" (2014), "Астрал 4: Останній ключ" (2018).

У стрічці зіграли: Тейлор Расселл ("Матриця часу" (2017), "Далі по коридору" (2018), серіал "Загублені в космосі"), Логан Міллер ("Артур і помста Урдалака" (2009), "Скаути проти зомбі" (2015), "Матриця часу" (2017)), Дебора Енн Волл ("День матері" (2010), серіал "Шибайголова").

Реліз фільму відбудеться 3 січня 2019 року в кінотеатрах Угорщини.


Рейтинг:7.91

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення