Сімейна комедія - Смолфут

Сімейна комедія - Смолфут

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

Серед єті ходить легенда, що існують літтлфути. Так вони називають людей. Ніхто ніколи не бачив цих маленьких монстрів, і всі відмовляються вірити так званим "свідків існування літтлфутів". Але Міго, молодий єті, все-таки побачив справжню людину. У нього дуже маленька стопа, та й сам він більше схожий на якусь комашку. На жаль, вітер забрав нову іграшку у Міго, але ніхто в селі не повірив його історії. Тому єті вирішив довести всім, що літтлфути існують, і відправився на пошуки одного такого. Тільки ось що з цього вийде ніхто навіть не підозрює.

Режисерами мультфільму є Кері Кіркпатрік і Джейсон Рейсіг. Якщо перший раніше займався проектами "Дорога на Ельдорадо", "Утеча з курника" (обидва 2000), "Автостопом по галактиці" (2005), то для другого це дебютна робота.

Персонажів у картині озвучували: Зендая ("Найвелічніший шоумен", "Людина-павук: Повернення додому" (обидві 2017)), Ченнінг Татум ("Крок уперед" (2006), "Дорогий Джон" (2010), "Клятва" (2012 )), Джина Родрігез ("Глибоководний горизонт" (2016)), Джеймс Корден ("Усе або нічого" (2002), "Любителі історії" (2006), "Хоч раз у житті" (2013)).

Реліз стрічки відбудеться 21 вересня 2018 року в Іспанії.


Рейтинг:6.92

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення