Вистава "Соломон у спідниці"

Вистава "Соломон у спідниці"

Спектакль "Соломон у спідниці" в Тернополі відбудеться 12 лютого 2019 р, 19:00 в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі Т. Г. Шевченка.

Вас чекає зустріч з улюбленими акторами. Неперевершена Ада Роговцева у родинній комедії "Соломон у спідниці",за п”єсою Людмили Уліцької.

Соломон у спідниці — це сімейний спектакль.Дії розгортаються у повоєнній Україні, здебільшого ключові сцени відбуваються у квартирі головної героїні Есфіри, яка те й діло повчає усіх оточуючих як жити. Кожен епізод закінчується або починається супроводом скрипаля. Есфір мріє про онука. Есфір має певні переваги щодо генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену — саме ту дівчину, яка народить йому довгоочікуваного онука. Справжня єврейська турботлива мама, яка працює все життя швачкою, одружує сина на Соні (дочці нещодавно померлої сусідки Сіми), сподіваючись, що таким чином продовжиться майже винищений у роки війни єврейський рід. Давно овдовіла швачка Есфіра підготувала для коханої невістки Соні унікальну на ті часи сукню. Есфір Львівна хотіла дістати з-під землі все необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. І щось йде не так… Незважаючи на волю і впертість Есфірі, доля вивертає на щось зовсім інше і ситуація виходить з-під контролю. Отримає Есфірь бажаного онука? Такої маминої любові син Льова, фізик за фахом, не приймає, і прямо з весілля тікає від молодої дружини в Новосибірськ. Там заводить собі іншу жінку, яка вагітніє від нього. Сповістити про це мамі Льова у листі просить тітку, яка дає Есфірі прочуханку за її гонорову поведінку.Тим часом, згорьована юна Соня зустрічає свого шкільного товариша, який закоханий в неї із самого дитинства. У них зав'язуються стосунки.Чи прийняла обставини, що склались Есфіра, чи відпустила свого дорослого сина-науковця, і чи дізналась вона таємницю дитинства невістки Соні?

•Режисер-постановник: Катерина Степанкова

•Художник-постановник: Тарас Ткаченко,

•Композитор: Андрій Шусть

,•Художник по світлу: Тетяна Кислицька,

•Художник по костюмах: Світлана Нікітчина

•Звукорежисер: Олександр Кришталь

•Жива скрипка: Віктор Крисько 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення