Стендап батл тур у Тернополі

Стендап батл тур у Тернополі

Всі анонси від: Na пошті

Що може бути краще, ніж дивитись виступи улюблених коміків та гучно сміятись з їх жартів? Пятеро чудових людей завітають у сім прекрасних міст нашої країни, де поділяться з вами своїми монологами. У Тернополі батл відбудеться 19 вересня. 

▪️Лєра Мандзюк - Єдина жіноча частина нашого колективу. Уособлення Закарпатського колориту та жіночої відвертості. Гумор без табу вже зовсім скоро у твоєму місті.

▪️Максим Кравець - Найстарший і відповідно найдосвідченіший учасник колективу, його монологи смішать як дорослих людей, так і молоде тік-ток покоління завдяки харизмі та подачі Максима.

▪️Роман Щербан - Найвусатіший учасник. Це людина, якій віриш і від якої не хочеш зводити погляду, Історії, які хочеться переслухати. А ви будете мати можливість почути їх вперше.

▪️Вадим Дзюнько - Рівненський батяр та справжній патріот своєї держави. Його любов до комедії та вміння помічати смішне у буденному не залише вас осторонь

▪️Богдан Вахнич - найбезпечніший учасник, адже Богдан діючий лікар швидкої допомоги. Безліч цікавих і смішних історій з медичного життя, легкість та впевненість, яку випромінюватиме цей комік не залишить вас байдужими.

Ну що, українці? Ви готові до нашого першого стендап туру? Готуйте долоньки, ми виїжджаємо!

Квитки: https://secure.wayforpay.com/.../STANDUPBattleCLUB11092021

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення