Найбільша студентська подія року "Студреспубліка 2017"

Найбільша студентська подія року "Студреспубліка 2017"

Всі анонси від: IT House, Тернопільська міська рада

Ось уже 19 рік поспіль «Студреспубліка» відкриває свої кордони, де найталановитіша, найбільш розумна та прогресивна молодь збереться разом.

Тема цьогорічної «Студреспубліки»  актуальна у наш час, це «Освіта – ключовий напрям нової індустріалізації», у часи невігластва коли кожен думає що він «самий розумний», а усі навколо несповна розуму, розпочинається усвідомлення справжньої цінності освіти як фундаменту розвитку особистості та суспільства загалом.

На чолі республіки стоїть мер, якому підпорядковуються різноманітні міністерства. А саме, міністерство юстиції, міністерство внутрішніх справ, міністерство фінансів та інші. Щодо фінансів, на території республіки існує своя валюта – «ндлмчики», названі в честь автора даного проекту Всеукраїнської молодіжної громадської організації Народно-лемократичної ліги молоді . Громадяни мають можливість потрапити на роботу та отримувати за це платню і харчуватися у їдальні. Решта, хто не хоче працювати на державу, може створити своє власне приватне підприємство та заробити багато грошей. Окрім вищезазначеного на фестивалі проходять різноманітні суб – фестивалі новітніх молодіжних субкультур, а саме «Мафія», «Квест», «Фестиваль інтелектуальних здібностей», «Фестиваль аматорського відео», фестиваль «Нічна туса», фестиваль «Спартакіада», а також вже традиційно проходить конкурс краси та особистості «Перша Леді»

Та головним завданням громадян є створити партії, висунувши їх на вибори та перемогти у політичній гонці. Адже часто мер починає видавати безглузді закони, як зазвичай не подобаються студентам. Тоді починається бунт та революція. Насправді це дуже цікаве видовище.

Партії, що балотуються, влаштовують дебати, щоб зацікавити громадян. Придумують нові закони та обіцяють багато змін. Після дебатів, дають певний час на обдумування рішення та влаштовують вибори, де кожен має право проголосувати. Вибори проходять таємно, результати розкриваються через певний час. А народні обранці формують студмагістрат, який у майбутньому візьме участь у Всеукраїнському мульти-фестивалі в рамках Міжнародної програми «Студентська республіка» та  в організації  наступної студентської республіки.

По своїй природі «Студреспубліка»  -  це місце найпотужнішого молодіжного футуро дискурсу на теренах України. Тут не лише розмовляють про майбутнє, тут  воно з’являється. Цього року один з численних семінарів буде про GoogleHome, який є прототипом штучного інтелекту. Його можливості люб’язно продемонструє один з місцевих активістів.
https://www.youtube.com/watch?v=dpnxTXILS4s

То ж приходь 23-25 червня на Козацькі острови в парку «Топільче», адже тут розпочинається наш завтрашній день.

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook