Свято гармонії та миру

Свято гармонії та миру

Всі анонси від: Lviv Yoga Day

У кожного з нас бувають в житті моменти, коли відчуваєш внутрішній зрив. Здається, немає ніяких зовнішніх причин, все нормально: сім'я, робота, все добре. А всередині порожнеча і розчарування. Можливо, це було і в вашому житті?

Що робити в такі моменти? Як пережити цю кризу?

В такій ситуації дуже важливо дізнатись про особистий досвід людей, які знайшли рішення та дійсно змінили своє життя.

Саме такою людиною є Дарія Яремчук, інструктор з медитації Студії медитації та йоги Mantra HOUSE м. Львів. 

"Йога для мене – це спосіб життя. Я практикую йогу вже 20 років і це кардинально змінило моє існування, ставлення до проблем, до навколишнього світу." - Дарія Яремчук.

Найголовніше, що йога в моє життя приносить щастя.

Дарія звичайна пересічна людина з не дуже цікавою професією – економіст. "Мені пощастило, що моє оточення, моя родина, чоловік, діти – люди дуже творчі. А я просто звичайний бухгалтер. І в якийсь момент я відчула, що бездара, не маю ніяких талантів. Сиджу, рахую цифри на фоні своїх творчих рідних людей. Я усвідомила свою нереалізованість та безцільність свого життя. І це викликало у мене глибоку депресію. Саме тоді в пошуках виходу я відкрила для себе надзвичайний світ йоги. Завдяки цьому, тим практикам, які я почала регулярно виконувати, мені вдалося переосмислити багато речей." - розповідає організаторка.

Тож якщо ви бажаєте стати по справжньому щасливою людиною, то вам необхідно зайнятись медитацією. І ви відчуєте внутрішню гармонію, наповненість, спокій.

Щоб дізнатись про прості та ефективні техніки медитації запрошуємо всіх на фестиваль йоги Lviv Yoga Day 2017, який відбудеться 17-18 червня у Львові. Фестивальні заходи проходитимуть у центрі міста, просто неба.

Ви зможете відвідати численні майстер класи з різних напрямків йоги та навчитись практикувати медитацію, а також відпочити усією родиною.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення