Свято Водохреща на Тернопільському ставі

Свято Водохреща на Тернопільському ставі

Всі анонси від: Тернопільська міська рада

19 січня в Теернополі пройдуть заходи з нагоди відзначення Дня Богоявлення Господнього. 

У програмі:

  • богослужіння
  • освячення води у Тернопільському ставі

Хоч різдвяні свята практично завершили свій цикл, закриває святкування Хрещення Господнє. Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікує духовні і тілесні хвороби. В цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. 

Читайте також: Водохреща 2020: розклад богослужінь та освячення води у церквах 

"Водохреща Тернопіль розпочне святкувати о 12:00 на Набережній, біля пам`ятного знака, встановленого на честь Хрещення Київської Русі. Здійснять його священнослужителі різних конфесій Тернополя. Потім учасники Богослужіння матимуть змогу набрати свяченої води".

А уже о 15.00 год. у приміщенні ПК «Березіль» відбудеться театралізоване дійство «Лемківський Йордан».

Окрім того, громадська організація Тернопільського клубу  любителів загартування та зимового плавання «Нептун» запрошує усіх охочих до масового занурення в ополонку у день Хрещення Господнього. З 09:00 год. поряд з будиночком клубу «Нептун» звучатимуть колядки, а об 11:00 год. розпочнеться чин освячення води, після цього – занурення у купель.

Коментарі до події (1)
  • Даник Михайло 15 Січня

    Свята закінчуються, а проблеми життя нашого суспільства - залишаються. Он, вже тернопільська електронна газета ПРО ВСЕ блокує мої дописи за критику бездіяльності влади, обласної в т. ч. Може якось допоможіть п.Борису Машлянці, адміністратору тої ґазети (незалежної, як він каже) не лягти повністю під Барнів. Нічого крамольного в моїх дописах не було, одна гола ПРАВДА. Але, нажаль, тієї правди владним мужам до одного місця, вони мріють стати СКОРОБАГАТЬКАМИ, й прикладають всіх зусиль для цього. А може з Західної України й почнеться ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ, боротьба з корупцією ?? Не хочете боротися ?? Наш народ вічно був затурканим, забитим горем й податками, й на цьому постійно наживалися спритні ділки, "спеціалісти по розтранжируванню" бюджетних коштів. ВАША влада хоч трошки щось робить, щоб ВАМ жилося краще ?? Гарно прибрані вулиці, освітлено все, порозчищувані парки й сквери, пороблені пандуси до громадських приміщень, позасипувані ями на дорогах ??? Якщо так - то ВИ щасливі. Нажаль, Скалу таке щастя знову оминуло. Нема ґосподаря. Зробили розсадник корупції з новоствореного ОТГ. І контролюючі органи "бояться" відреагувати на офіційне письмове звернення. Кругова порука як була, так і залишилася. Лише в згуртованості громадськості - СИЛА. Спілкуймося хоч ч/з Інтернет, ділімося досвідом боротьби з цим безладдям і безвладдям ! Слава Україні !
Отримуйте
регулярні оновлення