Свято Водохреща на моржатнику у парку «Топільче»

Свято Водохреща на моржатнику у парку «Топільче»

Всі анонси від: Клуб любителів зимового плавання "Нептун"

19 січня на свято Водохреща учасники клубу любителів зимового плавання "Нептун" запрошують усіх, хто хоче зануритись у Йорданську воду в басейні “моржатника” у парку "Топільче".

До купелі запросили священника Храму Положення Чесної Ризи Пресвятої Богородиці отця Андрія Олійника, варитиметься рибна юшка, козацька каша та гарячий чай. Окрім того, вперше до свята приєднається – перед зануренням люди зможуть зробити розминку, щоби підготувати організм до занурення, також масажисти салону “Body Lyne” будуть масажувати бажаючих підготуватись до занурення. Зафіксувати себе на згадку можна буде на фотозоні від “Квітоцентру”. Також розім’ятись можна на тренажерах “Доріжки здоров’я”.

Чин освячення води розпочнеться 19 січня у 10 годині ранку.

Людей просять дотримуватись соціальної дистанції та мати з собою медичні маски.

Щороку громадська організація “Клубу любителів зимового плавання “Нептун”” радо зустрічає тисячі тернополян саме у день Водохреща. Клуб існує у Тернополі вже 35 років. Учасники намагаються максимально передавати свій досвід другим людям, а також постійно удосконалюють територію біля будиночка клубу, який організація орендує у Тернопільської міської ради. За 35 років приміщення потребує капітального ремонту. Саме про це свідчить петиція, яку нещодавно подали учасники клубу “Нептун”. Богдан Поломацканич, очільник ГО “Нептун” звертається до містян з проханням підтримати петицію «Капітальний ремонт будівлі клубу «Нептун»»: “Звертаємось до вас з проханням до 12 лютого  активно долучитись до голосування з залученням друзів, рідних, колег по роботі! 300 ваших голосів допоможуть замінити електропроводку, поштукатурити стіни, покласти  плитку на стіни, зробити сходи на 2 поверх, встановити двоє дверей. В клубі вперше за 35 років буде тепло і затишно. Ми активно продовжимо проводити змагання по зимовому плаванню, навчання та обмін досвідом, а ще повернемо разом Тернополю звання Зимової столиці України! Христос ся Рождає!”

Підтримати (підписати) петицію можна тут: https://petition.e-dem.ua/ternopil/Petition/View/1334

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення