Святослав Кондратів. Вікінг

Святослав Кондратів. Вікінг

Маестро скрипки Святослав Кондратів запрошує відвідати найромантичнішу подію осені – концерт "Вікінг", який відбудеться 29 листопада о 19.00 год в Тернопільському драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. В цей вечір Ви відчуєте океан емоцій від романтичної та експресивної музики від самого талановитого скрипаля України – Святослава Кондратіва!

У цей вечір скрипка Маестро співатиме голосом легендарних Мірей Матьє, Едіт Піаф, Шарля Азнавура, Джо Дассена, Патрісії Каас, Zaz. Улюблені французькі мелодії у вишуканому обрамленні чуттєвих і емоційних авторських композицій, на які Маестро надихнув, його величність, Париж!

Приходьте, щоб відчуйти красу і велич одного з найкрасивіших міст світу!

Вартість квитків від 190 грн.

Сам Маестро виглядає стильно та невимушено, зазвичай у джинсах, зручній туніці та молодіжних кедах. А його віртуозне та розкуте виконання авторських композицій в популярно-естрадному жанрі під драйвовий біт барабанів та гітар спонукає слухачів не тільки мріяти, насолоджуючись незвичним звучанням скрипки, а й разом з ним співати, плескати, гупати ногами і навіть танцювати!

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ СВЯТОСЛАВА КОНДРАТІВА?

1. Цей концерт більше не повториться! Кожна програма Маестро єдина і унікальна! 
2. Відчути насолоду від майстерної гри, чудової музики та шаленої енергетики Першої скрипки України! 
3. Зануритися у чарівний романтичний світ подорожей та музики авторського проекту Святослава Кондратіва #СвітОчимаСкрипаля 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення