"Те саме шоу" в Тернополі

Із «ТеСАМеШоу», найкращим українським гумором, бойовим позитивом і підтримкою ЗСУ!

Владзьо, Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Віталій Тильний, Сергій Полупан –  наші улюбленці привезуть у Тернопіль нову ексклюзивну  концертну програму, свіжі жарти, яскраві пісні, розривні мініатюри – таку величезну кількість радості і сюрпризів, яких вистачить на весь рік!

Аншлаг буде на 100%, тож встигніть придбати квитки собі і на подарунки всім, кого любите!

Не гаючи часу, хапайте квитки на нашому сайті.

Їхній гумор міцний, як постріл «Байрактара»!

Мова — файна українська!

Серця — щирі й патріотичні!

А концерти — завжди незабутні і надихаючі!

Адже «ТеСАМеШоу» – це незабутні години сміху, та сама добра комедія, у якій кожен впізнає себе, та шалена атмосфера і драйв, які по-справжньому безцінні!

Актори «ТеСАМеШоу» допомагають українській армії з 2014 року: вісім років поспіль передавали значну частину коштів із кожного концерту, а з початку повномасштабної війни розгорнули допомогу з подвоєною силою на усіх фронтах.

Сергій Полупан із перших днів записався в тероборону і разом із Жожкою їздив по військових частинах, даючи благодійні концерти.

Валентин Сергійчук із друзями скупляв машини за кордоном, ремонтував, фарбував і відвозив нашим бійцям.

Віталік Тильний з початку війни робив все, що можна робити — возив, перевозив, передавав, скупляв, відправляв, пакував, грузив, носив, селив, годував вимушених переселенців у рідному Тернополі.

А «Король монологів» Владзьо поїхав до села — у своє природнє середовище, де із друзями «кулінарного десанту» різав свині на тушонки для фронту.

Не полишаючи волонтерських справ, зараз актори відновили концерти для того, щоб підтримати економіку нашої держави (адже сплачують податки) і у надскладний час підняти настрій українцям та фінансово допомогти ЗСУ .

— Кожен із нас наближає перемогу, як вміє і як може. Весь народ згуртувався в один великий стальний клубок, який неможливо вже розмотати! — говорять учасники «ТеСАМеШоу». — Ми всі разом є сталь і криця. І ми непереможні! Слава Україні!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення