Це школа, бро!

Це школа, бро!

 Що робити дуже розумному, обдарованому хлопцеві у школі? Правильно, нема чого йому там робити! Потрібно скласти всі іспити екстерном і йти в доросле життя. Але все не так просто для Ліама... Він усе своє життя був соціально незручним для навчання серед однолітків, тому здобував освіту вдома. Але коли йому довелося потрапити до звичайної школи, він закохався з першого погляду в дівчину із протезом замість ноги на ім'я Анастейша. Тепер Ліам хоче теж ходити до школи, щоб домогтися її уваги. Мама спочатку не в захваті від такої затії сина, але готова його підтримати. Так хлопець пізнає всі тонкощі сексу, наркотиків і соціального життя.

Режисером проекту є Кайл Райдаут, в активі якого в цьому амплуа є робота "Едвард" (2015).

У картині зіграли Деніел Доен (серіал "Надприродне"), Джуді Грур ("Телекінез" (2013), серіали "Жартую", "Шалене кохання"), Шиван Вільямс ("Бунтарка" (2012), "Покинутий" (2015) , "My Little Pony в кіно" (2017)).

Прем'єра стрічки відбулася 9 вересня 2017 року на Міжнародному кінофестивалі в Торонто, Канада.

Кінокритики сайту https://www.metacritic.com поставили фільму оцінку 65/100, а на https://www.rottentomatoes.com написано 71% позитивних відгуків (5/7).


Рейтинг:5.96

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення