УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ. 20/16+

УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ. 20/16+

Всі анонси від: Кінотеатр "Палац кіно"

Національний центр Олександра Довженка випускає в національний кінопрокат п'яту збірку українських короткометражних фільмів «Українська Нова Хвиля." Прем'єрний показ відбудеться 16 березня о 19:00 в Культурному центрі «Кінотеатр« Київ ». 

У Тернополі показ відбудеться також 16 березня у кінотеатрі "Палац кіно" (час та ціна поки не відомі, слідкуйте за оновленнями на сайті).

Фільми-учасники цьогорічної "Хвилі":

 
ДІМ, 12 '
Жанр: драма
 
Галичина 1940 их, Карпати, ліси ... Коли назад шляху немає і вперед немає його також, коли репресії і близька присутність ворогів змушують відмовитися від звичного життя і свого дому, все, що ми можемо - зберегти цей дім у собі.

ЧОРНОГОРА, 18 '
Жанр: драма
 Дванадцятирічний Юрко живе у далекому гірському селі удвох із мамою. Тато Юрка поїхав на заробітки у Польщу. Боротьба за батькову вантажівку перетворюється на історію дорослішання. 

CКАЗ, 21 '

Жанр: драма

В розпалі життєвої кризи Тамара намагається дізнатися, чи заразилася вона сказом від собаки, що вкусила її на вулиці. Аж раптом до неї додому приходить жінка - молода коханка її чоловіка.


КРОВ'ЯНКА, 23 '
Жанр: комедія
 Андрієві батьки закололи свиню, щоб зробити традиційну українську страву - кров'янку - для майбутньої невістки Маші. Хочуть зустріти її як свою, пригостити найкращим - стравою зі свинячої крові. Але Маша - єврейка. І ніхто, окрім Андрія, про це не знає.
Режисер фільму Аркадій Непиталюк розповідає про свою роботу над фільмом "Кров'янка".

ЗАГУБЛЕНІ, 9 '
Жанр: документальний
 Історія про загублені речі та загублених людей.

ҐОЛДЕН ЛАВ, 12 '
Жанр: комедія

Через свої комплекси Віктор довго не може наважатися зайти в місцевий Будинок культури на побачення-п'ятихвилинки. Однак, переживаючи муки самотності, все ж таки вирішує піти на цей крок. Страх Віктора підтверджується - кожне побачення, неначе випробування для нього. Всі, окрім одного. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення