Вечір Угорського Джазу

Вечір Угорського Джазу

Почесне Консульство Угорщини у м. Тернопіль за підтримки ТРЦ "Подоляни" запрошує усіх бажаючих на ВЕЧІР УГОРСЬКОГО ДЖАЗУ ІЗ TRIO "ARON TALAS" 23 жовтня о 18:00 у пабі "Хмільне Щастя"!
Арон Талас - один із найвизначніших учасників угорської джазової сцени. Він виступав з Дейвом Лібманом, Майком Морено, Нілс-Петтером Мольваером, Евінд Аарсет, Едом Немейстером, Нью-Йоркськими голосами, Лью Табакіном, Россано Спортієлло, та іншими.
Він працює з багатьма колективами Угорщини на сцені джазової / поп / світової музики, таких як квартет Міхалі Борбелі, Оператор Золтана Лантоса, Ági Szalóki, Palya Bea, Takács Nikolas.
Він був у першій десятці на конкурсі піаністів з джазового режиму Montreux у 2015 році та був неодноразово нагороджений в Угорщині, такими нагородами як "Junior Prima" та "Gramofon". кілька разів був визнаний "Піаністом року" в головному угорському джазситі. (www.jazzma.hu)
З "Тріо Арона Таласа" він випустив два альбоми: Gats Productions (JP) та BMC Records (HU).
Арон Талас викладає фортепіано в консерваторії Бела Барток, а також - акомпаніатор в Академії музики Франца Ліста, відділу джазово-вокальної музики. Він відвідав Єрусалимську академію музики та танцю з програмою «Еразм» для викладачів.
Арон Талас був також викладачем джазових барабанів / комбо в університеті Кодоланій Янос.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення